09013198364
اخباراخبار پرورش اندام

نتایج مسابقات پرورش اندام انتخابى تيم ملى

0901319864

رقابت هاى پرورش اندام انتخابى تيم ملى جهانى روز جمعه 31 شهریور 1402 در هتل اسپيناس آغاز شده است و در جریان مسابقات نفرات برتر هر بخش معرفى شدند.

نفرات برتر دسته بادی کلاسیک مسابقات پرورش اندام انتخابى تيم ملى

در آخرین رقابت پرورش اندام انتخابی تیم ملی جهانی که به میزبانی هتل اسپیناس پالاس انجام شد نفرات برتر رشته بادی کلاسیک معرفی شدند.

بخش بادی کلاسیک جوانان

بادی کلاسیک جوانان (۱۶ تا ۲۰ سال)

۱- امیرحسین شریفی – خراسان رضوی

۲- علی نجفی – مرکزی

۳- عرشیا نیک چهره – گیلان

بادی کلاسیک جوانان (۲۱ تا ۲۳ سال)

۱- سینا سیسختی – یزد

۲- امیرهمایون مردانی – تهران

۳- علی نوری – سيستان و بلوچستان

بخش بادی کلاسیک پیشکسوتان

بادی کلاسیک پیشکسوتان (۴۰تا ۴۴ سال)

۱- فرهاد کفایی – خوزستان

۲- جواد مالمیر – کرمانشاه

۳- امين سهرابی – کرمانشاه

بادی کلاسیک پیشکسوتان (۴۵ تا ۴۹ سال)

۱- علیرضا امجدی – تهران

۲- علی میرطاهری – تهران

بادی کلاسیک پیشکسوتان (بالای ۵۰ سال)

۱- حمید اطحی – هرمزگان

۲- ابوالقاسم ناصر

۳- ابوالفضل یاوری

بخش بادی کلاسیک بزرگسالان

دسته اول بادی کلاسیک (۱۶۸- سانتی متر)

۱- احمدرضا عبدالهی – خوزستان

۲- أرمان رضوانی – اصفهان

۳- میلاد کریمی – البرز

دسته دوم بادی کلاسیک (۱۷۱- سانتی متر)

۱- آرمین اسلام کیا – کرمانشاه

۲- امير کلاتی – کرمان

۳- رضا یگانه – مزندران

دسته سوم بادی کلاسیک (۱۷۵- سانتی متر)

۱- فرشاد عبادی – آذربایجان شرقی

۲- محمدجواد ایژکی پور – تهران

۳- محمد محمدی – قزوین

دسته چهارم بادى كلاسيك (١٨٠- سانتى متر)

١- حميد ابوالحسنى – تهران

٢- سجاد حيدرى – خوزستان

٣- صباح جوانمردى – تهران

دسته پنجم بادى كلاسيك (١٨٠+ سانتى متر)

١- فريدون ولى پور – تهران

٢- امين فتاحى – چهارمحال و بختيارى

٣- بهنام محمدى – فارس

نفرات برتر دسته های گیمز کلاسیک و معولین مسابقات پرورش اندام انتخابى تيم ملى

پس از برگزاری راند رقابت در دسته های گیمز کلاسیک و معلولین نفرات برتر این رشته ها معرفی شدند.

بخش گیمز کلاسیک

گیمز کلاسیک جوانان (۲۰ تا ۲۳ سال)

۱- امیرحسین سبزه کار – خراسان جنوبی

۲- احسان چراغیان – تهران

دسته اول گیمز کلاسیک (۱۷۵- سانتی متر)

رضا شیدایی – مازندران

۲- علیرضا کریمی – کرمان

۳- حمید قاسمی – تهران

دسته دوم گیمز کلاسیک (۱۷۵+ سانتی متر)

۱- محمد جلالی – گلستان

۲- حامد رسولی – قزوین

۳- افشين صبایی فر – هرمزگان

بخش معلولین

ویلچر:

۱- مصطفى خضری 

۲- هادی مقدم

پارابیلدینگ:

۱- مسعود انبوتی

۲- وحید پورمرادی – البرز

۳- رضا اردشیری

سندروم:

۱- شهاب قره لر

۲- حجت مجتبى 

۳- جواد الماسی

کم بینا:

۱- مهدي شهریاری

۲- زمان فرج الله پور

نفرات برتر ماسکولار و فیزیک کلاسیک مسابقات پرورش اندام انتخابى تيم ملى

در ساعات اوليه رقابت هاى پرورش اندام انتخابى تيم ملى جهانى نفرات برتر رشته فيزيک در دسته نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پيشكسوتان مشخص شدند.

در ادامه برگزاری این رقابت ها نفرات برتر رشته های ماسکولار و فیزیک کلاسیک معرفی شدند.

بخش ماسکولار

دسته اول ماسكولار (١٧٩- سانتى متر)

١- هاشم مهدى دوست – كرمانشاه

٢- يوسف شكرالله نيا – تهران

٣- سيد مصطفى سيد حجينى – اردبيل

دسته دوم ماسكولار (١٧٩+ سانتى متر)

١- متين سيروسى – بيرجند

٢- آروين سالارى – كرمان

٣- على مجدى – تهران

بخش فیزیک کلاسیک

فیزیک كلاسيك جوانان (١٦ تا ٢٠ سال)

١- ياسين سبيلى – خراسان رضوى

٢- على ايمانى – كرمان

فیزیک كلاسيك جوانان (٢١ تا ٢٣ سال)

١- فرهاد اصغرى – تهران

٢- اميرحسين خدمتگذار – گيلان

٣- رضا كريمى – اصفهان

فیزیک كلاسيك پيشكسوتان (٤٠ تا ٤٤ سال)

١- توماج عباسى – كرمانشاه

٢- سعيد شهرستانى – يزد

٣- مصطفى راستگو – خراسان رضوى

فیزیک كلاسيك پيشكسوتان (٤٥ تا ٤٩ سال)

١- على فاخر – يزد

فیزیک كلاسيك پيشكسوتان (بالاى ٥٠ سال)

١- سعيد دارستانى

دسته اول فیزیک كلاسيك (١٦٨- سانتى متر)

١- على عسگرى – خوزستان

٢- مرتضى راستگو – خراسان رضوى

٣- محمدرضا شرفى – زنجان

دسته دوم فیزیک كلاسيك (١٧١- سانتى متر)

١- عرفان صيادى – تهران

٢- مسعود صادقى – البرز

٣- ابوذر ميخك – لرستان

دسته سوم فیزیک كلاسيك (١٧٥- سانتى متر)

١- على سليمانى – البرز

٢- مصطفى صابرى – يزد

٣- اسماعيل حق شناس – مازندران

دسته چهارم فیزیک كلاسيك (١٨٠- سانتى متر)

١- ميثم اسكندرى – تهران

٢- حميدرضا سبزعليان – قم

٣- فرهاد صالحى – خراسان رضوى

دسته پنجم فیزیک كلاسيك (١٨٠+ سانتى متر)

١- على نوروزى – تهران

٢- رضا لهراسبى – فارس

٣- بهزاد ولى نژاد – تهران

اسامى نفرات برتر تیم ملی پرورش اندام در بخش فیزیک

بخش فیزیک پیشکسوتان

فیزیک پيشكسوتان ٤٠ تا ٤٤ سال

١- داوود بختيارى – تهران

٢- حامد رضايى – اصفهان

٣- عادل نوئى – فارس

فیزیک  پيشكسوتان ٤٥ تا ٤٩ سال

١- محسن ميرى – هرمزگان

٢- على مودى – گيلان

٣- عليرضا امجدى – تهران

فیزیک  پيشكسوتان بالاى ٥٠ سال

١- مرتضى ساكى – لرستان

٢- سيد عليرضا پيشوا – فارس

٣- على اماميون – خراسان رضوى

بخش فیزیک جوانان

فیزیک  جوانان (١٧٨- سانتى متر)

١- مهدى بهبودى

٢- على رمضانى

٣- بنيامين سليميان – اصفهان

فیزیک  جوانان (١٧٨+ سانتى متر)

١- حميدرضا مرنگى

٢- رامين قنبرى – مازندران

٣- اميرحسين جعفرزاده

بخش فیزیک نوجوانان

فیزیک  نوجوانان (١٦ و ١٧ سال)

١- محمدسهيل داوودوش

٢- آراد جوكارى

فیزیک  نوجوانان (١٨ تا ٢٠ سال)

١- آرمين حياتى زاده

٢- اميرمهدى هرسينى

٣- كورش واحدى

بخش اصلی فیزیک

دست اول فیزیک  ( ١٧٠- سانتى متر)

١- سيدباقر صالحى

٢- سيدمهيار زحمت كار – تهران

٣- حسام فتحى آذر – تهران

دسته دوم فیزیک  (١٧٣- سانتى متر)

١- ناصر خدامى – تهران

٢- سجاد جابرى نصب – كرمان

٣- محمدحسين دهقانى فر – كرمان

دسته سوم فیزیک  (١٧٦- سانتى متر)

١- فريد عليمردانى – تهران

٢- حميد ربانى – تهران

٣- آرمين حياتى زاده – خورستان

دسته چهارم فیزیک  (١٧٩- سانتى متر)

١- حميد سلطانى – تهران

٢- پيمان قنبرى – تهران

٣- امين اقبالى – تهران

دسته پنجم فیزیک  (١٨٢- سانتى متر)

١- عماد ساعدى – كردستان

٢- آتبين شعبانيان – اصفهان

٣- سيد مهرداد كامران – گيلان

دسته ششم فیزیک  (١٨٢+ سانتى متر)

١- رضا اقلاقى – تبريز

٢- هادى حقيقى – تهران

٣- ناصر رجبى – تهران

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 15 =

دکمه بازگشت به بالا